Ana Sayfa » Cruise Gemisi Turları

Cruise Gemisi Turları

Yazar: Mesut Demirbas
Cruise Gemisi Turları

Cruise Gemisi Turları Giriş

Cruise gemisi turları ile yüzen ultra lüks bir otelde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Tatil sürenize ve rotanıza bağlı olarak birçok limanda farklı kültürleri keşfetme şansı bulursunuz. Üstelik tüm bunları yaparken bavul toplama derdiniz olmaz. Çünkü dünyanın en büyük ve en lüks gemisi ile seyahat ederken otel odanızı da yanınızda götürürsünüz. Yüksek güvenlik teknolojileri ile donatılmış Cruise gemi turlarında sizi eğlendirecek her şey önceden düşünülmüştür. Eğlenceyi doyasıya yaşarken tüm dünya mutfaklarının tadına da bakabilirsiniz. Bu kadar çok imkanı olan bir tatile ancak Cruise gemi turları ile ulaşabilirsiniz. Üstelik InCruises sistemine kayıt olarak tatilinizi bedava yapabilir hatta para bile kazanabilirsiniz. Bunların hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında.

Cruise Gemisi Turları Ucuzdur!

Evet, bilinenin tam aksine bir Cruise gemisi ile tura çıktığınızda geleneksel tatil masraflarınıza göre daha az ödeme yaparak daha geniş kapsamlı bir tatil yaparsınız.

Cruise Gemisi Turları İle Hem Seyahat Et Hem Para Kazan!

Başlık heyecanlandırıcı farkındayım. Şimdi Cruise gemileri ile bedava nasıl tatil yapabilirsiniz ve nasıl para kazanabilirsiniz bunu açıklamaya çalışalım. Önce muhteşem bir sisteme sahip olan InCruises ile tanışalım.

InCruises Nedir?

InCruises tamamen Cruise gemisi turları turizmine odaklanmış dünyada ilk ve tek seyahat kulübüdür. Dünyada 170’den fazla ülkede CLIA (Cruise Hatları Ticaret Birliği) üyesidir. Seyahat ve pazarlama alanlarında engin tecrübelere sahip yönetici ekibine sahiptir.

Cruise Gemisi Turları İçin InCruises Sistemi
Cruise Gemisi Turları İçin InCruises Sistemi

InCruises Sistemi Nasıl Çalışır?

InCruises üyelik programına dayalı bir seyahat sistemidir. İki farklı üyelik tipi vardır. Şimdi bunları tek tek açıklayalım.

Standart Üyelik

100$ ödeme yaparak hemen üyelik başlatabilirsiniz. InCruises sistemi, yatırdığınız her 100$ için 100$ daha ekler ve hesabınızda 200 Cruise dolarınız olur. Bu akıllı sistem sadakat üzerine kuruludur. Yani sistemde kaldığınız sürece Cruise dolarlarınızı kullanabilir ve biriken Cruise dolarlarınızla ilk tatilinizi ucuza ve sonraki tatilinizi bedava bile yapabilirsiniz. Cruise gemisi turları ile hem bedava tatil yapıp hem de para da kazanabilirsiniz.

InCruises Cruse Dolar
InCruises Cruse Dolar

Şimdi biraz daha ayrıntılı açıklayayım. Standart üyelik süresince yatırdığınız her 100$ için 100$ da InCruises ekler. Örneğin 10 ay sonunda toplam 2000 Cruise dolarınız olur. 10 ayın sonunda biriken 2000 Cruise dolarlarınızın %60’ını kullanabilirsiniz. Yani toplam 1250 Cruise dolar kullanabilirsiniz. Geri kalan Cruise dolarlarınız ise hesabınızda durarak birikmeye devam eder.

InCruises tarafından yatırılan Cruise dolarları, sistemde 12-24 ay arasında %70, 25-36 ay arasında %80, 37-48 ay arasında %90 ve 48 ay üzeri ise %100 kullanabilirsiniz.

InCruises Cruse Dolar Kullanım
InCruises Cruse Dolar Kullanım

VIP İş Ortaklığı

Hem para kazanmak hem de bedava tatil yapmak istiyorsanız bu ortaklık programı tam size göre. Bu üyelik sistemine katılmak ise gayet basit. Standart üyelik ücretine ek olarak ilk yıl için 1 kez 195$ ödemeniz yeterlidir. 195$ ödeyerek InCruises sisteminin artık sizde VIP satış ortağı olarak tüm satış-pazarlama imkanlardan yararlanabilirsiniz. InCruises sistemi üzerinde size ait bir sanal ofis, tüm dokumanlar, videolar, eğitimler, kartvizit ve size pazarlama yapabilmeniz için gerekli olan tüm araç ve gereçler. İlk yıl 195$ olan VIP ortaklık ücreti sonraki yıllarda ise 95$’a düşer.

InCruises Programında Nasıl ve Ne Kadar Kazanabilirim?

VIP ortak olduğumuza göre şimdi de nasıl para kazanacağımızı inceleyelim. InCruises ortaklık sistemi sizi farklı türlerde kazançlarla ödüllendirir.

Hesabınıza Yatan Kazanç Türleri

Günlük Anlık Bonus

Her yaptığınız standart üye için üye başına anlık olarak 20$ kazanırsınız. Ayrıca gerçekleştirdiğiniz her VIP iş ortağı kaydı için ise 50$’dan başlayarak 150$’a kadar artan oranlarda para kazanırsınız. Bu kazançları 1 takvim ayı içinde gerçekleştirdiğiniz kayıtlarla kazanabilirsiniz. Aşağıdaki listeden durumu görebilirsiniz.

  • 1.VIP İş Ortağı – 50$
  • 2.VIP İş Ortağı – 60$
  • 3.VIP İş Ortağı – 70$
  • 4.VIP İş Ortağı – 80$
  • 5.VIP İş Ortağı – 90$
  • 6.VIP İş Ortağı – 100$
  • 7.VIP İş Ortağı – 110$
  • 8.VIP İş Ortağı – 120$
  • 9.VIP İş Ortağı – 130$
  • 10.VIP İş Ortağı – 150$

(Üst sınır 150$. Yani 10. VIP ortaktan sonraki kayıt işlemlerinizde her VIP ortak kaydı için 150$ kazanmaya devam edersiniz.)

Aylık Pasif Gelir

Her ay hiçbir üye kaydı yapmasanız bile kazandığınız gelirdir. Örnekle anlatmak gerekirse siz bir VIP üyesiniz ve altınızda 1. sırada 5 VIP üyeniz var. Her VIP üye için aylık 5$ ücret almaya hak kazanırsınız. Ayrıca 1.sıradaki VIP üyelerinizin altındaki üyelerden de her ay 5$ kazanırsınız. 

Haftalık Takım Bonusu

Bir VIP iş ortağı altında birinci sıradaki iş ortaklarının kazançları kadar VIP iş ortağına ödenen tutardır. Biraz daha açıklayayım. Standart üye 1 puan ve VIP iş ortağı 2 puandır. Bir VIP iş ortağı olarak sizin alt ilk sırada bulunan iş ortaklarınız, 1 hafta içerisinde minimum 5 puan toplarsa, onların kazançları kadar size ödeme yapılır.

Aylık Lider Bonusu

Siz ve VIP iş ortaklarınız 30 üzeri üyeye ulaştığında aylık 600$ maaş almaya hak kazanırsınız. Üye sayınız arttıkça aylık kazancınız da artar. Aşağıdaki tablodan durumu gözlemleyebilirsiniz.

InCruises Aylık Lider Bonusları
InCruises Aylık Lider Bonusları

Aylık Global Bonus

Siz ve VIP iş ortaklarınız 5500 üzeri üyeye ulaştığında tüm gelirlerden %5 pay almaya hak kazanırsınız.

Üyeliğinize Eklenen Bonus ve Hediyeler

Cruise Bonusu

Standart üyeler ve VIP satış ortakları yatırdıkları her 100$ için 100 Cruise dolar kazanırlar. Ayrıca VIP iş ortakları 1 ay içinde yaptıkları her 5 VIP iş ortağı için 250 Cruise dolar kazanırlar.

Ücretsiz Üyelik

Bu ödül programından VIP iş ortakları yararlanabilir. Hatırlayacak olursak VIP iş ortakları standart üyelik ücreti için her ay 100$ ile birlikte bir yıllık 195$ satış ortaklığı programı ücreti de öderler.  Bir VIP satış ortağı 5 aktif üyeye ulaşırsa ücretsiz üyelik hakkını kazanır. VIP iş ortağı olarak aktif en az 5 üyeniz varsa InCruises sizin yerinize hesabınıza 200 Cruise dolar yatırır. Bu şekilde aylık 100$ standart üyelik ücreti ödemez, biriken Cruise dolarlarınızla bedava Curyise gemisi turları ile tatiller yapabilirsiniz.

InCruises Nasıl Üye Olabilirim?

Artık InCruises sisteminin bir üyelik programı olduğunu biliyorsunuz. İster cruise gemisi turları ile tatil yapmak ya da para kazanmak istiyor olabilirsiniz. InCruises sistemine bir VIP iş ortağı rehberliği eşliğinde kayıt olabilirsiniz.

Bir VIP iş ortağı olarak size, Elena Borissova yardımcı olabilir. Kendisinine 0 538 050 37 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ya da direkt üyelik başlatmak için buraya tıklayınız.

1 yorum

tom777 22/07/2020 - 13:47

Saadet zinciri gibi bişey:)

Cevapla

Yorum Yaz

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Tamam Oku