Ana Sayfa » YouTube » YouTube Abone Kasma

YouTube Abone Kasma

Yazar: Mesut Demirbas
YouTube Abone Kasma

YouTube abone kasma işlemleri için abone sayımızı artırma yollarına yakından bakalım. Hem de hilesiz, kalıcı ve çok kolay.

Biliyorum, evet YouTube kanalınızın hemen para kazanma şartlarını yerine getirmek veya daha çok kazanç sağlamak için abone kasma çok önemli. Peki kimin için neden çok önemli hiç düşündünüz mü? Örneğin 50.000 aboneniz var ve bir video yayımladınız. Abonelerinizin kaçı videonuzu izler. YouTube Studio üzerinde YouTube Analytics erişerek abonelik durumu kontrol ederseniz abone olmayan kullanıcıların abone olan kullanıcılardan kat kat daha fazla videolarınızı izlediğini görürsünüz.

Abone sayınız YouTube için çok önemlidir. Burada önemli olan nokta mevcut abone sayımızı attırmakla birlikte geri gelen abonelerimizle izlenme süremizi de artırmaktır. Bunların hepsini, hatta daha fazlasını YouTube SEO, abone kasma ve kanalınızı geliştirmek için herşeyi yazımızın devamında ipuçları ve püf noktaları ile kalıcı olarak öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz tam kapsamlı YouTube para kazanma rehberimizi okuyarak kanalınızı geliştirebilir ve yükselişe geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Tamam Oku